<<  Kamelya & Pergole >>
.

Görüntüsü ve kullanımı itibariyle tercih edilme sıklığı oldukça fazla olan bu yapılar, en çok dinlenme alanı olarak kullanılmaktadır.

Kamelyaları, müşteri talebine göre kare, dikdörtgen ve altıgen şekillerde imal etmekteyiz. Kamelyanın tipinin nasıl olması gerektiğine siz karar veriyorsunuz. Kurulum ve montajını biz, ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Mola saatlerinde çalışanların rahat bir nefes alması için oldukça ideal alanlardır. Bunun yanında çocukların teneffüs saatlerinde beslenmelerini rahatlıkla yapabilmeleri ve açık, temiz hava alabilmeleri için de okul bahçelerinde bu tür yapılara sıklıkla rastlamak mümkündür.

Hastanelerin bahçelerinde, müstakil evlerin bahçedeki oturma alanlarında ve buna benzer alanlarda ihtiyaca bağlı olarak kolaylıkla ve kısa süre içerisinde inşa edilebilmektedirler.

Büyükşehirlerde, genellikle de sıcak ayların bunaltıcı geçtiği yoğun kalabalık içerisinde bunalan insanlar, belediyelerin yaptırmış olduğu ahşap kamelyalarda kendilerine kısa süreli de olsa dinlenme alanı bulabilmektedirler.